Karjera

Valstybės įmonė Ignalinos atominė elektrinė (toliau - VĮ IAE), pirmąjį reaktorių sustabdžiusi 2004 metais ir 2009 metais – antrąjį, vykdo atominės elektrinės eksploatavimo nutraukimo darbus, apimančius IAE būtinų sistemų, užtikrinančių branduolinę, radiacinę, priešgaisrinę, fizinę saugą, eksploatavimą, panaudoto branduolinio kuro iškrovimą iš energetinių blokų ir pervežimą saugoti į laikinąją panaudoto branduolinio kuro saugyklą, įrangos ir pastatų dezaktyvavimą ir išmontavimą, radioaktyviųjų atliekų apdorojimą ir saugojimą. Pabaigti IAE eksploatavimo nutraukimo darbus planuojama 2038 metais.

VĮ IAE yra vienas iš 20-ties didžiausių darbdavių Lietuvoje. Įmonėje šiuo metu dirba beveik 2000 įvairių sričių specialistų. Pasikeitus įmonės veiklos pobūdžiui, atsiranda vis naujų poreikių, todėl kolektyvas pildomas naujais nariais. Nuolat ieškoma žmonių, nebijančių iššūkių, norinčių tobulinti savo profesinius įgūdžius unikaliame, ES finansuojamame Ignalinos AE eksploatavimo nutraukimo projekte.

Norėdami prisijungti prie kolektyvo užpildykite pateikiamą CV (gyvenimo aprašymą), nurodant į kurią pareigybę (-es) pretenduojate ir  atsiųskite elektroniniu paštu personalas@iae.lt.

Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų studentai, suinteresuoti atlikti praktiką VĮ IAE, kviečiami užpildyti pateikiamą prašymo formą ir atsiųsti ją likus ne mažiau nei 3 mėnesiams iki numatytos praktikos pradžios.

Išsamesnė informacija apie organizuojamas atrankas teikiama tel. (8~386) 28 050, apie praktikos galimybes tel. (8~386) 28726.


Š
iuo metu darbui reikalingas (-a):