Lithuanian English Rusian

Pasiūlymai


Pirkimai ir aukcionai


Ignalinos AE administracija, siekdama kuo efektyviau naudoti įmonės lėšas ir valdyti turtą,  įgyvendino   priemonių kompleksą viešųjų pirkimų ir aukcionų procedūrų skaidrumui užtikrinti.  IAE kviečia Lietuvos ir užsienio verslo atstovus kuo  aktyviau dalyvauti IAE skelbiamuose viešųjų pirkimų konkursuose ir turto pardavimo aukcionuose.

Informacija apie vykstančius ir planuojamus viešųjų pirkimų konkursus ir turto pardavimo aukcionus teikiama mūsų tinklalapyje ir atitinkamose įmonės tarnybose. Rašykite adresu:  Gliaubertiene@iae.lt arba skambinkite tel. +370 386 24189.  


Karjera

Esame vienas iš 20-ties didžiausių darbdavių Lietuvoje. Mūsų įmonėje šiuo metu dirba daugiau kaip 1900 įvairių sričių specialistų. Visi jie geriausi savo srities specialistai, energingi ir kompetentingi. Pasikeitus įmonės veiklos pobūdžiui, atsiranda vis naujų poreikių, todėl  savo kolektyvą papildome naujais nariais.

Nuolat ieškome žmonių, nebijančių iššūkių, norinčių tobulinti savo profesinius įgūdžius unikaliame, ES finansuojamame Ignalinos AE eksploatacijos nutraukimo  projekte.

Jeigu esate vienas iš jų, pasižiūrėkite, kokias laisvas darbo vietas dabar turime. Jei neradote savo kvalifikaciją ir poreikius atitinkančio darbo vietos pasiūlymo, užpildykite pretendento anketą, ją arba savo gyvenimo aprašymą siųskite adresu personalas@iae.lt ir mes su Jumis susisieksime. Gal mes net nežinome, kad mums reikia būtent Jūsų.

Peržiūrėta kartų: 47950