Ignalinos AE pasirašė sutartį su B25 projekto statybos techninės priežiūros ir Fidic inžinieriaus paslaugų konkurso laimėtoju

27 Lapkritis,
2019
Ignalinos AE pasirašė sutartį su B25 projekto statybos techninės priežiūros ir Fidic inžinieriaus...

Valstybės įmonė Ignalinos atominė elektrinė (IAE), įvykdžiusi viešojo tarptautinio pirkimo procedūrą bei gavusi Nacionalinio saugumo užtikrinimui svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisijos išvadą, kad laimėjęs tiekėjas atitinka nacionalinio saugumo interesus, su UAB „Kelvista“ pasirašė sutartį dėl IAE mažo ir vidutinio aktyvumo trumpaamžių radioaktyviųjų atliekų paviršinio atliekyno (projektas B25) statybos techninės priežiūros ir FIDIC inžinieriaus paslaugų teikimo. Sutartis įsigaliojo lapkričio 27 dieną.

Bendrovė sutarties vykdymui ketina pasitelkti subtiekėjus UAB „SWECO Lietuva“, UAB „Statybos projektų ekspertizės centras“ ir UAB „Tetas“.

Sutarties vertė - 1 147 709, 20 EUR su PVM.

Techninės priežiūros ir FIDIC inžinieriaus paslaugų viešųjų pirkimų procedūros buvo pradėtos 2019 m. pavasarį. Pirkimas buvo paskelbtas Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje ir Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje. Pasiūlymus pateikė 3 bendrovės.

Pirkimo laimėtojas bus atsakingas už IAE mažo ir vidutinio aktyvumo trumpaamžių radioaktyviųjų atliekų paviršinio atliekyno statybos (projektas B25) techninę priežiūrą bei konsultavimo paslaugų teikimą.

Artimiausiu metu bus paskelbtas ir IAE mažo ir vidutinio aktyvumo trumpaamžių radioaktyviųjų atliekų paviršinio atliekyno statybos darbų viešasis pirkimas. Šio atliekyno statyba yra būtina sąlyga, siekiant įgyvendinti IAE eksploatavimo nutraukimo veiklą ir užtikrinti saugų radioaktyviųjų atliekų galutinį sutvarkymą ir saugojimą. Planuojama, kad atliekynas IAE teritorijoje bus pradėtas eksploatuoti 2024 metais.

Projektas B25 finansuojamas Europos Sąjungos Ignalinos programos lėšomis.

Prenumerata

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį
Loading