Dėl dokumentų pateikimo Pirkimų ir sutarčių skyriui

09 Gruodis,
2020
Dėl dokumentų pateikimo Pirkimų ir sutarčių skyriui

VĮ Ignalinos atominė elektrinė (toliau – VĮ IAE) informuoja, kad Pirkimų ir sutarčių skyriaus (toliau – PSS) darbuotojai (jų tarpe ir sutarčių administravimo grupės darbuotojai) šiuo metu dirba nuotoliniu būdu, todėl susirašinėjimas vyksta tik elektroniniu būdu.

Prašome įmonių, sudariusių su VĮ IAE prekių pirkimo, paslaugų teikimo ir darbų atlikimo viešojo pirkimo–pardavimo sutartis, nesiųsti VĮ IAE ir PSS su sutartimis susijusių popierinių dokumentų.

Prašome sutartyje nurodytu kontaktiniu adresu Irina.Trofimova@iae.lt siųsti tik elektroninius dokumentus, pasirašytus elektroniniu parašu ADOC formatu arba nesant galimybės – ranka pasirašytus skenuotus dokumentus.

 

Dar kartą atkreipiame Jūsų dėmesį, kad suformuoti, perskaityti, patikrinti, pasirašyti dokumentą ADOC formatu nemokamai galima interneto tinklapiuose:

1. https://www.archyvai.lt/lt/paslaugos_53/adoc-dokumentai.html

2. https://www.epaslaugos.lt/portal/content/24821 

3. https://signa.mitsoft.lt/signa-web/app/index.html/wicket:pageMapName/wicket

4. https://www.dokobit.com/lt/

Turint klausimų dėl el. dokumentų siuntimo, pasirašymo, prašome kreiptis į Sutarčių administravimo grupės vadovę Iriną Trofimovą, tel. 8 650 36836 arba el. paštu Trina.Trofimova@iae.lt 

 

Straipsnio antraštei naudojama asociatyvi nuotrauka (e-arc galerija).