IAE pirkimų ir sutarčių skyriaus darbuotojai dalinosi gerąja viešųjų pirkimų patirtimi

19 Gegužė,
2021
IAE pirkimų ir sutarčių skyriaus darbuotojai dalinosi gerąja viešųjų pirkimų patirtimi

Š. m. gegužės 17 dieną Ignalinos atominės elektrinės Pirkimų ir sutarčių skyrius organizavo nuotolinį susitikimą su Lietuvos transporto saugos administracija. ,,Susitikimų tikslas – dalintis gerąja viešųjų pirkimų organizavimo praktika, kad ateityje galėtume sumažinti viešųjų pirkimų naštą ir efektyviau vykdyti pirkimus", - sako Pirkimų ir sutarčių skyriaus vadovas Sabinas Cycarevas.

Įmonių atstovai pasidalino gerąja viešųjų pirkimų patirtimi, papasakojo, kaip organizuojami rinkos tyrimai bei konsultacijos, aptarė kokybės kriterijų nustatymą ir vertinimą viešajame pirkime, žaliųjų pirkimų vykdymo patirtis, diskutavo apie naudojamas viešųjų pirkimų vykdymo sistemas bei ateities planus, susijusius su pirkimų efektyvinimu.

Įvairiomis formomis organizuojami viešųjų pirkimų praktikos dalinimosi renginiai šiandien pasaulyje yra dažnai sutinkamas reiškinys - susitikimai, kuriuose galima keistis patirtimi ir rastais efektyviais problemų sprendimo būdais formuoja gerąją praktiką. Ignalinos atominė elektrinė tikisi, kad tokie susitikimai, sudarantys sąlygas keistis gerąja patirtimi, taps tradicija ir bus gera priemonė pasidalinti naujovėmis viešųjų pirkimų srityje.

 

Straipsnio antraštei naudojama asociatyvi nuotrauka (ZDNet galerija).