IAE saugoma teritorija atveriama lankytojams

16 Gegužė,
2022
IAE saugoma teritorija atveriama lankytojams

Artėjančią vasarą pasitinkame su geromis žiniomis, skirtomis tiems, kurie seniai su dideliu susidomėjimu laukia ekskursijų atnaujinimo. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad po 2 metų pertraukos pagaliau atnaujiname pažintinius turus po saugomą Ignalinos atominės elektrinės teritoriją.

Lankytojai ir vėl kviečiami pasinaudoti nuostabia galimybe ir apsilankyti reaktoriaus salėje, turbinų salėje, bloko valdymo skyde - sužinoti daug naujo ir neįprasto apie atominės elektrinės veiklą, pasisemti nepamirštamų įspūdžių ir įamžinti save stovint ant galingiausio pasaulyje reaktoriaus RBMK-1500MW!  

Svarbiausia informacija glaustai:

  • Išankstinė registracija: registruotis į ekskursiją privaloma užpildant prašymo formą likus ne mažiau nei 10 dienų iki pageidaujamos atvykimo dienos ir siųsti el. paštu info@iae.lt
  • Rezervacijos laikas: rezervacijos priimamos ne ilgesniam nei 2 mėnesiui laikotarpiui (pvz. gegužės mėnesį priimsime rezervacijas birželiui ir liepai, birželio mėnesį priimsime rezervacijas liepai ir rugpjūčiui ir t.t.)
  • Ekskursijų tvarkaraštis: ekskursijos vykdomos tik trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais nuo 10.30 val. Ekskursijas galime vesti lietuvių, anglų ar rusų kalbomis.
  • Bilieto įsigijimas: bilietai į ekskursiją parduodami IAE komunikacijos skyriuje (atsiskaitymas tik banko kortele), esant poreikiui - išrašome PVM sąskaitas faktūras.
  • Kaina: ekskursijos kaina asmeniui –  70,00  Eur (mokestis netaikomas švietimo ir ugdymo įstaigų atstovams ir viešinantiems IAE veiklą visuomenės informavimo priemonių atstovams)
  • Ekskursijoje dalyvauti draudžiama: nepilnamečiams, nėščiosioms, apsvaigusiems nuo alkoholio, psichotropinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų asmenims, prieš prasidedant ekskursijai nepateikusiems tapatybę liudijančio dokumento.
  • Papildomi klausimai: (8 386) 28 163, (8 386) 28193, +370 660 30 606 arba el. paštu info@iae.lt