IAE specialistai dalyvavo pratybose

30 Spalis,
2019
IAE specialistai dalyvavo pratybose

Š. m. spalio 22-24 d. Lietuvoje vyko nacionalinės kibernetinio saugumo ir gynybos pratybos „Kibernetinis skydas 2019“, kuriose dalyvavo valstybės viešojo ir privataus sektorių institucijos bei įmonės. Pratybas surengė Nacionalinis kibernetinio saugumo centras (NKSC) prie LR krašto apsaugos ministerijos kartu su Kauno technologijos universitetu.

Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas pratybose dalyvaujančių institucijų veiksmų koordinavimui ir efektyvių sprendimų priėmimui, stiprinant Lietuvos kibernetinį saugumą ir gynybą. Pratybų metu buvo tikrinami ir tobulinami dalyvių gebėjimai vykdyti kibernetinių incidentų valdymą, tikrinamos organizacijų kibernetinių incidentų valdymo vidinės procedūros.

VĮ Ignalinos atominę elektrinę (IAE) pratybose atstovavo kibernetinio saugumo grupės ir informacinių technologijų skyriaus specialistai, į perspėjimo apie incidentus sistemą buvo įtraukti komunikacijos skyriaus ir dokumentų valdymo specialistai.

Š. m. gruodžio mėn. Kaune Karininkų ramovėje bus surengta konferencija, kurios metu bus aptarti pratybų rezultatai, parengtos ateities bendradarbiavimo gairės. Konferencijoje dalyvaus IAE specialistai.

Prenumerata

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį
Loading