Kvietimas dalyvauti IAE tiekėjų dienose

13 Sausis,
2020
Kvietimas dalyvauti IAE tiekėjų dienose

Valstybės įmonė Ignalinos atominė elektrinė (IAE), siekdama informuoti potencialius tiekėjus apie artimiausiu metu planuojamus vykdyti viešuosius pirkimus ir paskatinti juos dalyvauti IAE vykdomuose pirkimuose, organizuoja TIEKĖJŲ DIENAS bei kviečia įmonių atstovus atvykti į IAE susipažinti su numatomais pirkimais INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ SRITYJE: kompiuterinės darbo vietos nuomos taikymas, galimos paslaugos teikimo formos, kompiuterinių darbo vietų, tarnybinių stočių, kompiuterinio tinklo, periferinės įrangos aptarnavimo (administravimo) galimybės įvairiose IAE zonose.

Dalyviams taip pat bus pristatyta IAE viešųjų pirkimų tvarka ir vykdomos procedūros, pristatyti specifiniai reikalavimai kvalifikacijai, kurie išmintinai taikomi branduolinės energetikos objekte, bus aptariamos problemos, su kuriomis tiekėjai gali susidurti dalyvaudami IAE vykdomuose pirkimuose.

Renginys vyks sausio 22 d., 10 val., VĮ Ignalinos atominėje elektrinėje, 31V pastate, 112 salėje.

Dalyvių registracija vyks iki sausio 20 d. 16 val. el. p. PSS@iae.lt.

Registracijos metu prašome pateikti: organizacijos pavadinimą, dalyvių vardus ir pavardes, kontaktinius duomenis, dominančius klausimus.

Kviečiame dalyvius aktyviai dalyvauti vykdomame renginyje ir prieš renginį ar jau renginio metu pateikti IAE klausimų, pastebėjimų ar pasiūlymų rūpimomis temomis!

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui: Pirkimų ir sutarčių skyriaus vadovas Sabinas Cycarevas, mob. +370 648 07812.