Kvietimas dalyvauti IAE Tiekėjų dienose

02 Rugsėjis,
2020
Kvietimas dalyvauti IAE Tiekėjų dienose

Valstybės įmonė Ignalinos atominė elektrinė (IAE), siekdama informuoti potencialius tiekėjus apie artimiausiu metu planuojamus vykdyti viešuosius pirkimus ir paskatinti juos dalyvauti šiuose pirkimuose, organizuoja TIEKĖJŲ DIENAS bei kviečia potencialių tiekėjų atstovus atvykti į IAE susipažinti su planuojamais pirkimais NUO PROJEKTAVIMO IKI STATYBOS UŽBAIGIMO:

  • IAE projektavimo paslaugos;
  • labai mažo aktyvumo radioaktyviųjų atliekų atliekyno, radioaktyviųjų atliekų pakuočių dėjimo kampanijos darbai (B19-2);
  • IAE mažo ir vidutinio aktyvumo trumpaamžių radioaktyviųjų atliekų paviršinio atliekyno (I/A, II/A statybos etapų) statybos bei išorinių lietaus kanalizacijos tinklų projektavimo, statybos ir prijungimo prie infrastruktūros darbai (B25);
  • IAE statinių griovimo darbai;
  • Maišiagalos radioaktyviųjų atliekų saugyklos eksploatavimo nutraukimo darbai.

Dalyviams bus pristatyta IAE viešųjų pirkimų tvarka ir vykdomos procedūros, specifiniai reikalavimai, kurie išimtinai taikomi saugai svarbiems pirkimams, bus aptariamos problemos, su kuriomis tiekėjai gali susidurti dalyvaudami IAE vykdomuose pirkimuose.

Renginio vieta ir data  rugsėjo 15  d., 9 val., VĮ Ignalinos atominėje elektrinėje, 31V pastate, 112 salėje.

Dalyvių registracija vyks iki rugsėjo 9  d. el. p. PSS@iae.lt. Registracijos metu prašome pateikti: organizacijos pavadinimą, dalyvių vardus ir pavardes, kontaktinius duomenis, dominančius klausimus.

Kviečiame aktyviai dalyvauti vykdomame renginyje ir prieš renginį ar jau renginio metu pateikti IAE klausimų, pastebėjimų ar pasiūlymų rūpimomis temomis!

Renginio programa gali keistis priklausomai nuo epidemiologinės situacijos.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui: Pirkimų ir sutarčių skyriaus vadovas Sabinas Cycarevas, tel. +370 648 07812.