Pristatyti planuojami eksploatavimo nutraukimo darbai

29 Rugsėjis,
2020
Pristatyti planuojami eksploatavimo nutraukimo darbai

Rugsėjo 29 d. valstybės įmonėje Ignalinos atominėje elektrinėje (toliau – IAE) įvyko susitikimas su Prancūzijos įmonių atstovais, kurie lankėsi Lietuvoje kartu su Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono delegacija. Susitikimo tikslas - aptarti planuojamus stambius eksploatavimo nutraukimo ir išmontavimo projektus bei kitas eksploatavimo nutraukimo veiklas.

Susitikimo metu svečiams buvo pristatyta eksploatavimo nutraukimo darbų eiga ir pasiekimai, ateities iššūkiai. Įmonių atstovai pasidalino savo patirtimi įgyvendinant panašaus pobūdžio projektus.

„Vertiname tokius susitikimus turinio prasme, nes tai gera proga save pristatyti potencialiems partneriams ir sužinoti apie jų patirtis bei galimybes prisijungti prie įvairių eksploatavimo nutraukimo projektų. Puikai suvokiame, kad ateityje vykdant reaktorių išmontavimo ar kitus ne mažiau reikšmingus projektus, dirbsime komandose su patyrusiomis Lietuvos ir užsienio įmonėmis, todėl norime žinoti, kokias patirtis jos turi“, - po susitikimo kalbėjo IAE generalinis direktorius Audrius Kamienas.