Visagino gimtadienio šventėje – speciali padėka IAE už pagalbą ukrainiečiams

09 Rugpjūtis,
2022
Visagino gimtadienio šventėje – speciali padėka IAE už pagalbą ukrainiečiams

Praėjusį savaitgalį Visaginas šventė savo 47-ąjį gimtadienį. Šia proga surengtame iškilmingame Visagino savivaldybės tarybos posėdyje dalyvavo ir IAE atstovas - darnaus vystymosi vadovas Donatas Juodpusis, kuris perdavė įmonės generalinio direktoriaus Audriaus Kamieno sveikinimą miesto bendruomenei.

„Didelė garbė ir privilegija dalyvauti Visagino gimtadienyje bei šiame reginyje. Iš tikrųjų gera, kuomet vietinė bendruomenė glaudžiai bendrauja ir bendradarbiauja – tai mums padeda daug efektyviau siekti bendrų tikslų bei įgyvendinti savo kaip įmonės tikslus, prisidedant ir prie bendros Visagino miesto gerovės. Matydami neišprovokuotą agresiją prieš Ukrainos žmones, negalėjome likti abejingi jų skausmui ir vykstantiems įvykiams, tad nusprendėme nedelsiant prisidėti prie paramos Visagino miesto partneriui ir taip pat jauniausiam Ukrainos miestui - Slavutičiui. Didelė padėka keliauja IAE darbuotojams, kurių iniciatyva buvo renkama parama maistu ir kitomis būtiniausiomis priemonėmis. Taip pat IAE darbuotojai liko neabejingi nuo karo žiaurumų bėgantiems žmonėms, kurie atvyko į Visaginą, ir įvairiomis formomis prisidėjo prie paramos bei pagalbos. Nors mums, žinoma, svarbiausia, jog mūsų parama bent kiek palengvintų ukrainiečių dalią, labai malonu, kuomet geri darbai yra matomi ir garsiai jais pasidžiaugiama. Tai suteikia tik dar daugiau motyvacijos daryti gerus darbus ateityje.“ -   savo mintimis dalijosi Donatas, rankose laikydamas Visagino savivaldybės mero įteiktą padėkos raštą už suteiktą pagalbą Ukrainos žmonėms.

Dėkojame Visagino miestui už glaudų bendradarbiavimą bei viso IAE kolektyvo vardu dar kartą sveikiname Visaginą su gimtadieniu!