Vizualinio identiteto gidas – pagalba viešinant Įmonės veiklą

11 Sausis,
2021
Vizualinio identiteto gidas – pagalba viešinant Įmonės veiklą

VĮ Ignalinos atominė elektrinė (toliau – IAE, Įmonė), toliau sėkmingai žengdama naujosios vizijos link – siekio tapti pripažinta branduolinės energetikos objektų eksploatavimo nutraukimo ir radioaktyvių atliekų tvarkymo eksperte, pristato vizualinio identiteto gidą. Verta pastebėti, kad viešinant eksploatavimo nutraukimo veiklas, šiandien Įmonės naudojama simbolika yra atpažįstama, tačiau atsirandant įvairioms komunikacijos formoms, komunikacija reikalauja konkretumo ir aiškumo. Tai reiškia, kad vizuali komunikacija turi būti aiški, nuosekli ir svarbiausia – vientisa.

Siekiant įtraukti Įmonės darbuotojus į reprezentacijos planavimo klausimus, pernai metų balandžio mėnesį organizuotas konkursas Įmonės šūkiui sukurti. Įmonės šūkis yra itin reikšminga identiteto dalis, lygiai kaip ir pats pavadinimas, logotipas ar jo spalvinė gama. Ši iniciatyva sulaukė labai didelio susidomėjimo – sulaukta įvairių pasiūlymų pabrėžiant Įmonės vertybes ir vykdomos veiklos tikslingumą. Pasirinktas šūkis „Iššūkiai šiandien. Atsakomybė amžiams“ yra leidžiamas naudoti kartu su Įmonės logotipu, kai reikia papildomai didinti logotipo atpažįstamumą.

IAE vizualinio identiteto gide paaiškinama logotipo reikšmė, dydžiai, Įmonės šūkio naudojimo sąlygos, Įmonės spalvos naudojimo motyvai, simboliai, papildomos komunikacijos priemonės.

Pagrindine IAE charakterizuojančia spalva pasirinkta mėlyna, kuriai priskiriama daugybė teigiamų savybių: spalva siejama su profesionalumu, pasitikėjimu bei saugumu. Be to, ši spalva jau ne vieną dešimtmetį yra atpažįstama kaip IAE identiteto spalva. Visi pateikiami stiliaus sprendimai yra argumentuoti parodant siūlomo sprendimo tikslingumą ir teikiamą naudą.

 

Vizualinio identiteto gidas    

 

VĮ Ignalinos AE logotipai (galerijos skiltyje)

VĮ Ignalinos AE logotipai (atsisiųsti zip formatu)